کمد بایگانی رمزدار فلزی

  • مدیر سایت
  • 1395-12-28 15:00:49

کمد بایگانی رمزدار فلزی


کمد بایگانی رمزدار فلزی ، لاکرز 02166749482 تولید کننده کمد های اداری جهت بایگانی پرونده ، اسناد و مدارک شرکتی و اداری و ... میباشد . کمد های بایگانی رمزدار فلزی در دو نوع رمزدار و معمولی میباشد که با کیفیت مناسب در کارخانه لاکرز تولید شده و با قیمتی مناسب آماده عرضه به مشتریان عزیز می باشد .

گروه تولیدی صنعتی تجهیزات و لوازم اداری لاکرز 02166749482  با بیش از بیست سال سابقه در زمینه تهیه و تولید انواع کمد های فلزی ، فایل های اداری ، کمد بایگانی رمزدار فلزی ، کمد های آزمایشگاهی ، میزهای فلزی (میز معلم)، کمدهای بایگانی ، کمدهای زونکن و پوشه خور گردان ( کمد دوار یا چرخان ) ، رختکن و جالباسی فلزی ، جاموبایلی فلزی ، جاکفشی فلزی با کادری مجرب و متخصص ، شامل نیروی اجرایی در تولید جدیدترین ماشین آلات روز دنیا و طراحان باتجربه و همچنین با استعانت از آن خالق زیبا دوست ، در زمینه طراحی و ساخت لوازم اداری ، دفتری ، نمایشگاهی و … سعی دارد با ارائه محصولاتی با کیفیت برتر همراه با طراحی مبتکرانه و خلاقانه حس رضایت مندی شما مشتری گرامی و با سلیقه را جلب نماید.

این گروه با فعالیت شبانه روزی در تلاش است تا نمونه ای خاص و با کیفیت در زمینه تجهیزات اداری تولید کند

 

                                                                                                         «   کیفیت ما افتخار ماست   »

کمد بایگانی فلزی در دو نوع رمزدار و معمولی می باشد که قالب ارائه در ضخامت های مختلف و ترکیب رنگ های متفاوت است.

تمام قسمت های کمد بایگانی فلزی از ورق درجه یک ( صاف و بدون موج ) با ضخامت های 0.5 ، 0.7 و 0.9 میلیمتر با توجه به سفارش مشتریان ساخته می شود .

رنگ کمدها بصورت پاششی آبشاری و قابل عرضه در سه نوع می باشد :

رنگ چکشی

رنگ کوره ای مایع

رنگ الکترو استاتیک (کوره ای پودری)

 

۱رنگ چکشی : پس از پاشش رنگ بصورت آبشاری رنگ کمد بایگانی فلزی بدون نیاز به کوره خشک می شود .

۲- رنگ کوره ای (مایع ) : پس از چربی زدایی و فسفاته و پاشش رنگ بصورت آبشاری ، کمد بایگانی فلزی در داخل کوره با درجه حرارت ۱۸۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد .

۳الکترو استاتیک (پودری) : پس از عملیات شستشو و چربی زدایی و فسفاته ، پاشش رنگ پودری صورت گرفته و کمد بایگانی فلزی در داخل کوره با درجه حرارت ۲۳۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد .

لولای کمد بایگانی فلزی از نوع لولای قدی (یک تکه) می باشد که این لولا ها با استفاده از نقطه جوش به بدنه کمد متصل شده است(استفاده از جوش برنج یا جوشco2)

کمد بایگانی فلزی رمزدار و معمولی مناسب برای استفاده در ادارات دولتی و شرکت های خصوصی و دولتی جهت بایگانی اسناد شرکتی و دولتی ، پرونده ها ، زونکن ها و ... میباشد.

این گروه از پیشگامان عرصه تولید و نوآوری در زمینه تجهیزات و لوازم اداری مدرن از تولید به مصرف می باشد.

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید 02166749482

021-66749482

پشتیبانی 24 ساعته

فاکس
lockers.call@gmail.com
ایمیل