کمد بایگانی
کمد بایگانی

کمد بایگانی

کد محصول: kb-db

موجودی : موجود است

ضخامت ورق :0.5 - 0.7 - 0.9

نوع رنگ :الکترواستاتیک و کوره ای و چکشی

0تومان

تولید انواع کمد بایگانی در طرح و اندازه های مختلف با رنگ کوره ای مرغوب ، برای کسب اطلاعات بیشتر توضیحات محصول را مطالعه فرمایید.کمد بایگانی

تولید انواع کمد بایگانی

گروه کارخانجات تولیدی صنعتی لاکرز تولیدکننده انواع کمد بایگانی در طرح و اندازه های مختلف با توجه به سفارش مشتری و همچنین استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک (کوره ای) مرغوب و قفل های تک پله و دو پله با برندهای معروف دنیا

این گروه در تلاش است با کادری مجرب و متخصص، شامل نیروی اجرایی در تولید جدیدترین ماشین آلات روز دنیا و طراحان باتجربه و همچنین با استعانت از آن خالق زیبا دوست ، در زمینه طراحی و ساخت لوازم اداری ، دفتری ، نمایشگاهی و … سعی دارد با ارائه محصولاتی با کیفیت برتر همراه با طراحی مبتکرانه و خلاقانه حس رضایت مندی شما مشتری گرامی و با سلیقه را جلب نماید. 

ابعاد کمد بایگانی لاکرز :  

ارتفاع هر کمد ۱۹۵ سانتی متر

عرض ۹۵ سانتی متر

عمق ۴۰ سانتی متر

ضخامت و جنس ورق :

تمام قسمت های کمد بایگانی از ورق درجه یک ( صاف و بدون موج ) با ضخامت های 0.5 ، 0.7 و 0.9 میلیمتر با توجه به سفارش مشتریان ساخته می شود.

ورق 0.5 : 

یک ضخامت معمولی و تقریبا ضعیف می باشد که برای استفاده های روتین و معمولی است، این ضخامت زمانی استفاده می شود که از کمد استفاده ی معمولی شود و اشیاء و وسایلی که مجموع وزن آنها در هر طبقه کمد از 15 کیلوگرم کمتر شود.

ورق 0.7 :

این نوع ورق یک ضخامت استاندارد و مناسب می باشد . این نوع ورق زمانی استفاده میشود که مجموع وزن وسایل و اشیاء روی هر طبقه کمد از 20 کیلوگرم بیشتر نشود.

ورق 0.9 : 

این حداکثر ضخامتی است که در کمد های بایگانی و جالباسی مورد استفاده قرار می گیرد. با قرار دادن یک پل به زیر هر طبقه مجموع وزنی که هر طبقه میتواند تحمل کند 50 کیلوگرم میباشد که مناسب برای بایگانی ابزار آلات سنگین است.

رنگ : 

 رنگ کمدها بصورت پاششی آبشاری و قابل عرضه در سه نوع می باشد :

رنگ چکشی :

پس از پاشش رنگ بصورت آبشاری رنگ بدون نیاز به کوره و به صورت هواخشک خشک می شود .

رنگ کوره ای (مایع ) :

پس از چربی زدایی و فسفاته  و پاشش رنگ بصورت آبشاری، کمد در داخل کوره با درجه حرارت ۱۸۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد .

الکترو استاتیک (پودری) :

پس از عملیات شستشو، چربی زدایی و فسفاته، پاشش رنگ پودری صورت گرفته کمد در داخل کوره با درجه حرارت ۲۳۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد .

رنگ الکترواستاتیک از مرغوبترین نوع رنگ می باشد، ضد خش بوده و عمر بیشتری نسبت به رنگ های دیگر دارد.

 

کارخانه کمد بایگانی، کمد بایگانی، کمد بایگانی 4 طبقه فلزی، کمد بایگانی اداری، کمد بایگانی اسناد، کمد بایگانی مدارک، کمد بایگانی پوشه، کمد بایگانی دو درب، کمد بایگانی دوار، کمد بایگانی رمزدار، کمد بایگانی زونکن، کمد بایگانی فلزی، کمد بایگانی گردان، کمد بایگانی گردون، کمد برای بایگانی، کمد دو رنگ، کمد رمزدار، کمد فلزي استاتيک، کمد فلزی، کمد فلزی اداری، کمد فلزی درب دار، کمد فلزی قفل دار، مصنوعات فلزی، ابعاد کمد بايگاني، انواع کمد بايگاني، بایگانی اسناد حسابداری، بایگانی اسناد و مدارک، بایگانی پرونده، بایگانی چیست، بایگانی رمزدار، بایگانی زونکن، بایگانی مدارک، تجهیزات اداری و بایگانی، تولید کمد بایگانی، تولید کننده کمد بایگانی، تولیدی کمد بایگانی، چگونه بایگانی کنیم، خريد عمده کمد بايگاني، خريد کمد فلزي، خرید بایگانی پوشه، خرید کمد بایگانی، خرید کمد زونکن، خرید کمد فلزی، خرید کمد فلزی ورق 70، خرید کمد فلزی ورق 90، خرید کمد فلزی ورق 50، سفارش کمد بایگانی، سیستم بایگانی، عکس کمد بایگانی

 موارد کاربرد


مشخصات فنی

نظر بدهید

دفتر فروش: 66700549 ، 66749482 ، 66749364 ، 66757344

پشتیبانی 24 ساعته

فاکس
lockers.call@gmail.com
ایمیل