کمد بایگانی
کمد بایگانی

کمد بایگانی

کد محصول: kb-db

موجودی : موجود است

ضخامت ورق :0.7

نوع رنگ :الکترواستاتیک

0تومان

تولید انواع کمد بایگانی در طرح و اندازه های مختلف با رنگ کوره ای مرغوب ، برای کسب اطلاعات بیشتر توضیحات محصول را مطالعه فرمایید.کمد بایگانی

تولید انواع کمد بایگانی

گروه کارخانجات تولیدی صنعتی لاکرز تولیدکننده انواع کمد بایگانی در طرح و اندازه های مختلف با توجه به سفارش مشتری و همچنین استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک (کوره ای) مرغوب و قفل های تک پله و دو پله با برندهای معروف دنیا

این گروه در تلاش است با کادری مجرب و متخصص، شامل نیروی اجرایی در تولید جدیدترین ماشین آلات روز دنیا و طراحان باتجربه و همچنین با استعانت از آن خالق زیبا دوست ، در زمینه طراحی و ساخت لوازم اداری ، دفتری ، نمایشگاهی و … سعی دارد با ارائه محصولاتی با کیفیت برتر همراه با طراحی مبتکرانه و خلاقانه حس رضایت مندی شما مشتری گرامی و با سلیقه را جلب نماید. 

ابعاد کمد بایگانی لاکرز :  

ارتفاع هر کمد ۱۹۵ سانتی متر

عرض ۹۵ سانتی متر

عمق ۴۰ سانتی متر

ضخامت و جنس ورق :

تمام قسمت های کمد بایگانی از ورق درجه یک ( صاف و بدون موج ) با ضخامت های 0.5 ، 0.7 و 0.9 میلیمتر با توجه به سفارش مشتریان ساخته می شود.

ورق 0.5 : 

یک ضخامت معمولی و تقریبا ضعیف می باشد که برای استفاده های روتین و معمولی است، این ضخامت زمانی استفاده می شود که از کمد استفاده ی معمولی شود و اشیاء و وسایلی که مجموع وزن آنها در هر طبقه کمد از 15 کیلوگرم کمتر شود.

ورق 0.7 :

این نوع ورق یک ضخامت استاندارد و مناسب می باشد . این نوع ورق زمانی استفاده میشود که مجموع وزن وسایل و اشیاء روی هر طبقه کمد از 20 کیلوگرم بیشتر نشود.

ورق 0.9 : 

این حداکثر ضخامتی است که در کمد های بایگانی و جالباسی مورد استفاده قرار می گیرد. با قرار دادن یک پل به زیر هر طبقه مجموع وزنی که هر طبقه میتواند تحمل کند 50 کیلوگرم میباشد که مناسب برای بایگانی ابزار آلات سنگین است.

رنگ : 

 رنگ کمدها بصورت پاششی آبشاری و قابل عرضه در سه نوع می باشد :

رنگ چکشی :

پس از پاشش رنگ بصورت آبشاری رنگ بدون نیاز به کوره و به صورت هواخشک خشک می شود .

رنگ کوره ای (مایع ) :

پس از چربی زدایی و فسفاته  و پاشش رنگ بصورت آبشاری، کمد در داخل کوره با درجه حرارت ۱۸۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد .

الکترو استاتیک (پودری) :

پس از عملیات شستشو، چربی زدایی و فسفاته، پاشش رنگ پودری صورت گرفته کمد در داخل کوره با درجه حرارت ۲۳۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد .

رنگ الکترواستاتیک از مرغوبترین نوع رنگ می باشد، ضد خش بوده و عمر بیشتری نسبت به رنگ های دیگر دارد.

 موارد کاربرد


مشخصات فنی

نظر بدهید

021-66749482

پشتیبانی 24 ساعته

فاکس
lockers.call@gmail.com
ایمیل